Aşk-ı Memnu'nun unutulmayan sahneleri

Bu sahneler ekrana kilitledi...

11.06.2010

Milyonların gönlünde taht kuran Aşk-ı Memnu dizisi iki sezondur zirveden hiç inmedi. Yasak aşk bir kıvılcımla doğdu, pek çok fırtınaya direndi. Sağa sola savruldu. İhanetin sardığı vicdan azabı yasak duygulara hep
yenildi.
 
İşte unutulmayan sahneler...

BİHTER, SOĞUK TERLER DÖKTÜ...

Nihal taş evde... Bihter'i görmesi an meselesi...

BİHTER, BEHLÜL'Ü BASTI

Bihter, Behlül'ü taş evde başka bir kadınla yakaladı... 

NİHAL'DEN CESUR ÖPÜCÜK

Nihal, Behlül'ü ilk kez öptü...

YASAK GECE, KAYDA GİRDİ

İşte aşıkların taş evdeki unutulmaz gecesi. Gecenin bir ortağı daha vardı: "Beşir" Beşir, Behlül ve Bihter'in sevişmelerini kayıt altına aldı... 

BEN NİHAL'İ SEVİYORUM

Behlül ilk kez Nihal'den hoşlandığını Adnan Bey'e söyledi. Böylece Behlül dönüşü zor bir yola girmiş oldu.

BEHLÜL GÖZYAŞINA BOĞULDU

Behlül, Nihal'i umutlandırmamak için yaptığı konuşmada gözyaşlarına gömüldü...

BİHTER'İN YIKILDIĞI AN

Umutsuzluk içinde gelişmeleri takip eden Bihter, artık okun yaydan çıktığının ve bir şeyleri geri döndüremeyeceğinin bilincindedir. Bihter, Behlül’ün tavırlarıyla yaralanırken, hırsı ve öfkesi de büyür. Bihter; Behlül’ün Nihal’e olan yakınlığının intikamını, Behlül’ün kendisine hediye ettiği kolyeyle alır. Behlül, Bihter’in arasındaki gerginlik büyük bir hesaplaşmaya neden olur. Behlül, Bihter’in yaralayıcı hamlesinin rövanşını, yılın balosunda alacaktır. Bu, Behlül'ün Nihal'le nişanlanacağının da ilk somut göstergesidir. 

BİHTER'İN İNTİKAM OYUNU

Bihter, Behlül’den intikamını almak için onu yine en zayıf noktasından yaralıyor. Behlül’ün baloya Nihal’le birlikte gelmesi, Bihter’le yaşadığı ilişkide yeni bir dönemin başlangıcıdır. Bihter, Behlül’ün tercihleriyle yaralanırken duygularını kontrol etmekte güçlük çekmeye başlar. Behlül’den intikamını almak için onu yine en zayıf noktasından yaralar. 

SAİT, PARÇALARI BİRLEŞTİRİYOR

Hilmi Bey'in talimatıyla Behlül'ün aşk yuvasında arama yapan Sait, bulaşık makinesindeki fincanda ruj izi buldu. Bu, Behlül'ün gizli sığınağında ağırladığı kadına ait ilk somut izdi. Olayın ardından Behlül ve Bihter'in yalıdaki gizli kapaklı konuşmalarına şahit olan Sait, Bihter'in hışımına uğradı. Dinlendiklerini anlayan Bihter, Sait'i bir güzel azarladı. Bu kez de mutfağa inen Sait aynı tondaki ruj izini Bihter'in fincanında gördü. Kafasındaki parçalar bir bir oturmaya başladı. Riva yolunda polise yakalanan Bihter'in "Sakın kimseye bir şey anlatma" sözleri bulmacanın parçalarını birleştirmeye yardımcı olacaktı... 

HİLMİ, YAPTI YAPACAĞINI

Her taraftan kendini sıkışmış hisseden Behlül katıldıkları davette, Hilmi Önal’ın Bihter’le arasındaki yasak ilişkiyi bildiğini ima etmesiyle öfkelenir ve kontrolünü kaybeder. Ziyagil Ailesi olayın büyümesiyle geceden ayrılmak zorunda kalır. Hilmi’nin Adnan Bey’i hangi konuda uyarmaya çalıştığını bir tek Behlül ve Bihter anlamaktadır. Bu durum Peyker’in de uzun zamandır var olan şüphelerine ışık tutar. Bihter ve Behlül için bu son yaşanan olay çemberi gittikçe daraltır. 

BİHTER'DEN OSMANLI TOKADI

Bihter, Behlül'ün bir sözü ile çileden çıktı... Bihter, Behlül'ü kazanamayacağını anlayınca hamile olmadığını açıkladı. Behlül'ün bir sözü ise Bihter'i çileden çıkardı... 

BİHTER BEBEĞİNE KIYAMADI

Bihter, kürtajdan döndü... Bihter, yaşak aşkının meyvesine kıyamadı. Doktorunun sağduyusu ile son anda kürtajdan kurtulan Bihter, bebeğinin yaşadığını öğrenince sevinçten ağlamaya başladı. 

ÖPÜŞÜRKEN YAKALADI

Eve dönen Bihter, "Nihal - Behlül" aşkına şahit oluyor... Bihter'in yokluğunda atı alan Üsküdar'ı geçmiştir. Bihter, evlilik arifesindeki Behlül'le Nihal'in ilişkilerinin iyice ilerdiğine şahit oluyor. Nişanlı çifti koridorda öpüşürken yakalayan Bihter'in ayakta duracak hali kalmıyor.

BİHTER'İ SARSAN SIR

Bihter'in Ziyagil köşküne geri döndüğü bölümde oldukça heyecanlı anlar vardı. Behlül ile Nihal'i öpüşürken gören Bihter'e bir darbe de Nihal'in sözlerinden geldi.

ANNE BEN ÖLÜYORUM

Bihter'i hiç böyle görmediniz...Behlül’le Nihal arasında gerçek bir ilişkinin başladığına dair art arda gelen işaretler Bihter’in tüm umutlarını paramparça etti. “Firdevs Hanım’ın kızı olmak” gerçeği, tükenen umutlarına son bir çare olarak Bihter’i, annesine doğru savurdu.Annesine "Bu işi sen yaptın, sen boz." diyen Bihter, Behlül-Nihal ilişkisinin yaşanmasına tahammül edemediğini bir kez daha göstermiş oldu. Firdevs Hanım ise Bihter'in  sert tutumu karşısında soğukkanlılığını koruyarak "Her şeyi evliliğini kurtarmak için yaptım. Artık onları kimse ayıramaz. Birbirlerini seviyorlar." diyerek Bihter'in Nihal-Behlül aşkını kabullenmesini istedi.Gözyaşlarına boğulan Bihter "İşte ben de bunu kabullenemiyorum. Gözlerimin önünde birbirlerini seviyorlar. Ben işkenceler içinde kıvranırken onların mutluluğundan ölüyorum." dedi.

NİHAL GELİNLİK PROVASINDA

Nihal havalarda... Behlül’ün, Bihter’le amcası arasındaki huzursuzluğun giderek büyüdüğünü görmesi, onu Nihal’e giderek daha çok yakınlaştırdı. Behlül'le evliliğe hazırlanan Nihal ilk kez gelinlik provasına gitti. Behlül'ü de provaya götüren Nihal mutluluktan havalara uçuyordu. 

NİHAL YÜZÜĞÜ BÖYLE ATTI

Behlül tuzağa düştü...Firdevs Hanım yine ortalığı karıştırdı. Behlül, Firdevs Hanım'ın tuzağına düştü. Eski kız arkadaşıyla buluşan Behlül'ü gazeteciler yakaladı. Gazetelere eski aşkı ile manşet olan Behlül köşeye sıkıştı. Haberi okuyan Nihal ise büyük üzüntü yaşadı. Nihal nişan yüzüğünü işte böyle attı.

FİRDEVS FENA TOKATLADI

Katya, neye uğradığını şaşırdı... Firdevs Hanım, Bihter ve kendisi için tehdit oluşturacak herkesten kurtulma çabasındadır. Sıranın kendisine geldiğini anlayan Katya’nın sessiz kalmaya niyeti yoktur. İşte Firdevs Hanım'ın unutulmayan tokadı...

AŞKIM, SENİ ÇOK ÖZLEDİM!

Çimenlerde öpüştüler...Yasak aşk yeniden alevlendi. Behlül’den vazgeçemeyeceğini anlayan Bihter, son kozlarını oynadı. Koruda karşılaşan aşıklar, bir anda kendilerini kaybetti. Çimenlerin üzerinde öpüşen Bihter ve Behlül'ün tedbirsizliği, şüpheli gözleri kendilerine çekti. Bu kez Nihal de soru işaretleriyle başbaşa kaldı...

BİHTER GERİ ADIM ATTI

Evde terör estiren Bihter, Matmazel'in atağı karşısında durdu...Cemile'nin yalıya geldiğini gören Bihter, bir anda evde  terör estirmeye başladı. Bir hışımla evin alt katına inen Bihter, Cemile'yi evden kovmaya çalıştı. Bihter, sinirli haliyle Matmazel'e de gözdağı vermeye çalıştı. Fakat Bihter'in bu baskın hali uzun sürmedi. Matmazel'in sözleri karşısında geri adım atan Bihter, Firdevs Hanım'ın da uyarılarıyla geçmişindeki kirli sayfalarının açığa çıkmasından korktu.

BEHLÜL'E DOĞUM GÜNÜ ŞOKU

Behlül yine Bihter'in oyununa geldi... Nihal’in Behlül’e sürpriz doğum günü yapmak istediğini öğrenen Bihter, Behlül'ün güvenini yeniden kazanmak için büyük bir fırsat elde etti.

BEHLÜL'ÜN YÜREĞİ AĞZINDA

Behlül'ün Nihal'e sağdık kalacağına inanan Beşir, yasak aşk görüntülerinin olduğu kasanın adresini Behlül'e verdi. Kasayı açtırmak için Süleyman Efendi'yi arayan Behlül, bankaya gittiğinde karşısında Matmazel'i buldu. Süleyman Efendi'yi yalnız bırakmayan Matmazel'in şüpheli bakışları "Acaba görüntüleri izledi mi?" sorusunu akıllara getirdi.

BİHTER ESKİ SEVGİLİMDİ

Bu sözler başına bela açacak! Behlül, Matmazel'in kararlı tavrı karşısında büyük bir yalanla yasak aşkı perdelemeye çalıştı.  Bihter'in eski sevgilisi olduğunu söyleyen Behlül, CD'nin içindeki görüntüler için de bakın neler söyledi...

BENDEN NE SAKLANIYOR?

Nihal fena sıkıştırdı; Behlül rest çekti... Kafası iyice karışan Nihal, soru işaretlerine yanıt aradı. Matmazel'le Behlül arasında geçen tatsız konuşmadan haberdar olan Nihal, Behlül'e kendisinden bir şeylerin saklandığını söyledi. Özellikle Matmazel'in ve çevredeki diğer insanların bu evliliğe şiddetle karşı  çıkmalarının altında önemli bir neden yattığını düşünen Nihal bir türlü sakinleşmedi. Nihal, Behlül'ü soru yağmuruna tuttu: "Benim bilmediğim neyi biliyor da Matmazel bize engel olmak istiyor?  Etrafımda bir şeyler  dönüyor. Neden herkes bu evliliğe karşı? Benden ne saklıyorlar?" Nihal'in bu ani çıkışı karşısında kendini dinletemeyen Behlül'se rest çekmek zorunda kaldı. "Bana inanmıyorsan evlenmeyelim." diyen Behlül belki de ilk kez yasak aşk çemberinin bu kadar daraldığını hissetti.

BİHTER'İN DENGESİ KAYIYOR


Düğün gününün gelip çatmasıyla Bihter'in psikolojisi iyice bozulmaya başladı. Nihal'in gelinliğinin evden indirildiğini gören Bihter, acısı daha da belirgin bir hal aldı. Ne yapacağını bilemeyen Bihter önce Behlül'ü aradı. Damat traşı olan Behlül, Bihter'in telefonuna çıkmak istemedi. Zaten Bihter'le karşılaşmamak için bir haftadır teknede kalıyordu. Bu telefona da çıkmayacaktı. Böylece Bihter, Behlül'ü kaybettiğini bir kez daha anlamış oldu.

Behlül'den sonra Adnan Bey'in de kendini geri çekmesiyle yalnızlaşan Bihter, Peyker’in yurtdışına yerleşmeden önceki son vedasıyla iyice çaresiz bir tablo sergiledi. Peyker'in vedası Bihter'in içindeki tüm yalnızlık ve terk edilmişlik duygularını su üstüne çıkardı. Bihter'in "Beni yalnız bırakma" diye Peyker'in kollarında çaresizce ağlaması Firdevs Hanım'ı korkuttu. Kızının yanlış birşeyler yapıp hayatını mahfetmesnden korkan Firdevs Hanım'ın kızına vereceği son nasihatlerden başka yapacak birşeyi kalmamıştı.

Tüm yaşananların ardından Behlül'ün salondaki fotoğrafını eline alıp okşayan Bihter, evdeki himetçiye  yakalandı. Ama bu kez Bihter'in umuru değildi. İstifini bozacak hali kalmamıştı...


 • Bu haber 815508 defa görüntülendi.
  • aşk

   - 05.01.2013 01:05:05
   aşk 
   bihterrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • Ask-ı Memnu

   - 15.10.2010 04:23:14
   Rüya Akın 
   FinaL Süperdi 30 Kez İzLedim Harikaydı Keşke ßitmeseydi Çok ÜzüLdm.. ßütün Suç ßehLüL Ve Firdevs Hanımın ßihter ßaşLarda Çok Çaba Sarf Etti OnunLa ßirLikte OLmamak İçin Ama Duyqularına EnqeL OLamadı... Firdevs Hanım NihaL'e Gaz Vermeseydi Keşke ßehLüLde Kendini ÖLdürmeLiydi ßnce. Son OLarakta ßihter ßehLüL,Adnan,MatmazeL ve ÖzeLLikLe Firdevs Hanımı Çok SeviyOrum .
  • bihter,behlül

   - 08.09.2010 14:21:19
   Nazlı can 
   Kanal D ye çok tşk ediyorum böylesine mükemmel rekorlar kıran bir dizi çıkardıkları için hayatımda izlediğim en güzel dizi idi...Ve hep öyle kalacak.Bazı sahnelerini hala açıp açıp izliyorum hala hiç unutmayacağım bu diziyi dizideki herkesi... Beren saat günümüzün en iyi bayan tiyatrocusu(oyuncusu)... Hepinizi çok seviyorummmm harikasınızz...
  • aşk-ı memnu

   - 22.07.2010 00:52:07
   mansonfan 
   kesinlikle bihter suçluydu sadece son zamanlarda bile olsa behlül kendini uzak tutmaya çalışmıştı ama bihter bunu haketti hep üstüne gitti.ve hakettiğini buldu tabi behlülde buldu oda cinsel zaaflarına yenilmesinin bedelini ödedi hemde fazlasıyla..olan Adnan bey ve nihale oldu.belki gaddarca gelecek olabilir ama ben bütün büyüyü bozdu diye beşire çok kızdım durup durup son anda söyledi diye!!!
  • güzel bitti

   - 20.07.2010 19:43:50
   songül 
   aşk-ı memnu güzel bir finalle bitti.aşk-ı memnuda oynuyan bütün oyuncuları tebrik ederim... ÇOOOOOOK GüzeLdi.......
  • büyük aşk

   - 20.07.2010 13:05:05
   aşkı memnu hayranı 
   keşke aşkı memnu bitmeseydi
  • :(((((

   - 20.07.2010 10:00:56
   dilara 
   ask-imemnu cok guzeldi keske hic bitmeseydi.
  • geri dönsünnn:(

   - 09.07.2010 21:33:47
   cemilllllll 
   aşkı memnu geri dönsün yha bu kadar izlenen bi film niye bitiyor bihterin ölmü firdevsin rüyası olsun ve film tekarar başlasın ekimde nolursunuzz yapımcılara söyleyinn
  • aşk-ı memnu

   - 09.07.2010 09:42:15
   beyza 
   bence çoooooooook harika bir finaldi kitaba bağlı kaldıkları için senaristlerini tebrik ediyorum...
  • ask

   - 09.07.2010 00:58:53
   askim sana icin 
   bu dizinde finali cok beyendim ben .
  • ozel aski memnu

   - 06.07.2010 11:34:16
   bihter gitmesin 
   aski memnu keske boyle bitmeseydi behlul mezar basindaka ve bihter kendini vururken cok agladim bihter bir kralice di ve en az aski memnu ya burada 1000 kisi izledi unutulmayacak bir dizi di
  • devam edebilirdi...

   - 05.07.2010 22:47:29
   Bir dost... 
   Bence devamı olabilirdi.Mesela Adnan Bey Deniz Hanımla evlenebilirdi.Behlül Nihale kendisini afettirmeye çalışır ama Nihal işleri zorlaştırabilirdi.Özellikle yeni evlerini çok merak ediyorum.Ben en çok Bihtere,annesine,Adnan'a ve Nihal'e üzülüyorum.Ama Behlüle iyi olmuş.Çeksin cezasını.
  • Alternatif final olmalıydı....

   - 04.07.2010 00:17:31
   AŞK AŞK AŞK 
   Final çok iyiydi. Ama bu dizide aşkı izleyen bir kişi olarak alternatif bir son da olmalıydı diye düşünüyorum. Bu aşkın sonunu daha farklı beklerdim...Tüm ekibe sevgiler ve tebrikler. Bu arada DVD'yi ben de istiyorum...
  • beren 1 numara

   - 01.07.2010 22:09:37
   azeri kardes  
   boyle bir dizi yaptiklarindan dolayi tum ekibe tesekkurlerimi sunuyorum.inanilmaz diziydi.daha oncede yorum yazmisdim ama boyle bir diziye ne kadar guzel seyler soylense yine de az gelir.2 sene boyunca her hafta ayni heyecan ayni hayranlik sonda da muthis final.
  • biiiihhhtttteeerrr

   - 01.07.2010 21:47:50
   :) 
   çooook güzrl bi diziydi neden bitti ya...beren saat muhteşem bi kadın...
  • bihter

   - 01.07.2010 18:07:29
   onur mollla 
   bihter benimle ewlennnnn....
  • Bihter Behlül

   - 30.06.2010 19:11:36
   Aleyna esra :)  
   Bence suç behlül de bihteri bıraktığı için :) bu dizi keşke bitmeseydiii :(
  • ikisi de suçlu

   - 30.06.2010 16:36:45
   Senem ŞENGÜL 
   behlül de bihter de suçlu behlül başlattı bihter de devamını getirdi bihter evliyken neden başkasıyla olucam diye tutturdu ki madem tutturacaktı evlenmeseydi adnanı hiç sevmedi sevdiyse dizinin başında neden bebeğine hem de adnanın haberi bile olmadan kıydı hem adnanı sevseydi zaten gözü behlülü görmezdi bihterin anasına inat evlendiği burdan belli işte anasına inat babası yaşında biriyle evlenen de aşkı da sevgiyi de genç birinde bulacak tabii
  • ask-ı memnu

   - 29.06.2010 18:58:26
   melda 
   bence 2 suclu var.1. behlul.bıhter'e umıt verdı sonra bıhter'ı yuz ustu bıraktı.2. suclu fırdevs hanım.nıhale o gaz verdı
  • niye böyle bittti...

   - 29.06.2010 17:37:31
   büşra seyhan :) 
   arkadaşlar benim fikrim şu bihter kendisine ateş açsaydı behlüle de muhteşem bir final olurdu yani veda ama napalım halid ziya uşaklıgil yazmış kitabı ama çok güzel finaldi tüm türkiyeyi kilitledi oyundaki tüm oyunculara başarılarımı sevgilerimi yolluyorum....başarılar...
  • Nihaaaal :(

   - 29.06.2010 16:17:10
   Berfiiiiiiin .) 
   En çooooooooook nihal'e üzülüyorum .O kadaaaaaaaar hazırlııık yaptı düğün günüüüündee. Artııık ne nihal kimseye güveniiiir. Ne de behlüle kimsee güvenmezz. .' Püüüüüf .
  • ..............

   - 28.06.2010 14:33:59
   aşkı memnu fanatiği 
   bence tek suçlu behlül sonuçta bi günah işlendiyse bunun bdelini sadece bihter ödememeliydi. bihter nasıl herşeyi göze aldıysa behlülde göze almalıydı ve bihterin yanınd olmalıydı. yaptıklarının doğru olduğnu söylemiorum ama .sonuçta bi suç işlenmiş ve tek tarafın acı çekmesi hiç adil deil behlül bi şekilde kendini kurtarmaya baktı. malesef sonuda bu oldu. herkes mahfoldu.
  • neden boyle bittti

   - 27.06.2010 02:07:55
   hatice 
   boyle bitmemeliydi ki bihter oyle asikti ki askindan kendini oldurdu behlul ise korkak ama bihteri seviyordu nihali deyil boyle bitmemiliydi.
  • bihter

   - 27.06.2010 01:12:02
   tarık kaya 
   ya sen varya mükemmel bir oyuncusun ilk defa dizi izliyorum senin dizini harika oynuyosun kendimi öyle kaptırmısım ki sana baska bişe izlemiyorum sabırsızlıkla baska dizilerini ve sinemalarını bekliyorum televizyona cok yakısıyorsun cook
  • unutulmaz bir dizi

   - 26.06.2010 19:39:38
   azeri kardew 
   super bir diziydi.her kes mukemmel oynuyordu.bence aski memnunun film gibi cinemayada tasinmali.bu dizi turkiye gibi azerbaycani bile ekranlara kilitlemisdi.biz azeriler bitmesine uzuluyoruz,ama heyecanlarin tam zirvesinde tam tadinda dizinin bitmesi de guzeldi.
  • unutulmaz bir dizi

   - 26.06.2010 19:37:49
   azeri kardew 
   super bir diziydi.her kes mukemmel oynuyordu.bence aski memnunun film gibi cinemayada tasinmali.bu dizi turkiye gibi azerbaycani bile ekranlara kilitlemisdi.biz azeriler bitmesine uzuluyoruz,ama heyecanlarin tam zirvesinde tam tadinda dizinin bitmesi de guzeldi.
  • offf !!

   - 26.06.2010 18:25:47
    
   keskem bittmeseydi yaa , ama behlul bu aski baslatan kisi , sonrada kizi sevdigi halde sevmiyormus gibi yapior bence bihter ölmeseydi !! kiza yazik oldu aliya aliya bir hal oldum ... bihter aski icin ölecek kadar sevmis ... bence behlul ölseydiii bihterin yerinee .. yada kizza sahyip ciksaydi !! :)
  • yasak ask

   - 26.06.2010 17:46:40
   buse 
   mükemmel bir final bölümüydü erseyin bittiği andı bence...dizinin final bölümünde en sanslı kisi deniz hanımdı...herkes herseyi kaybederken deniz hnım yıllardır içinde saladığı askın sahibi oldu...en basarılı oyuncuda bence beren saat yine güzel projelerle beren saati kranlarda görmek istiyorum...
  • - 26.06.2010 14:52:20
    
   offf ne kadar ağladım bu ne biçim güzel bir finaldii
  • aşk boyle yapar

   - 25.06.2010 19:39:48
   nali.. 
   muhteşamdi 79 bolüm nasil bitini anlamadim ..her halde bende aşk oldum ondan..keşke bitmesaidi...
  • aşk-ı memnu

   - 25.06.2010 16:51:28
    
   ağlaya ağlaya bi hal oldum bu ne yaa ama spr tekrar izlemek istiyorum keşke bitmeseydi harikaaaaaaaaa
  • BİHTERİMMM

   - 25.06.2010 14:35:18
   MERYEM 
   ÇOK GÜZEL BİR DİZİYDİ ÇOK GÜZEL ROL OYNUYORLARR HELE HELE BİHTER,,,BİHTER BNİM KARAKTERİMMM ONU ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYİORUMM SONU ÇOK GÜZELDİ ..AŞK-I MEMNU DİZİSİNİN OYUNCULARINI ŞİMDİDEN TEBRİK EDİYORUM:)
  • mükemmel hayran oldum

   - 25.06.2010 14:08:56
   esma 
   hayatım boyunca hep aşk-ı memnuyu hatırlıycam hayatım boyunca böyle güzel böyle büyük kadrolu bi dizi izlememiştim perşembe diyince hemen aklıma aşk ı memnu gelcek bihter aşkı için öldü inanamadım behlül mağra adamı oldu nihal yıkıldı firdevs felç geçirdi kocası terk etti addan yıkıldı oğlum dediği adamı karısıyla bulunca beşir öldü bence finalı mutlu bitseydi keşke 10 yıl sonra diye yazıp nihal evlenmip 2 çocuğu olsaydı adnan denizle evlenseydi o günde bülentin düğünü olsaydı behlülde yurt dışında olsaydı ama neyse muhteşem bir vede hiç bi zaman unutmuycam yönetmene tebrikler romanı yazan halid ziya uşaklıgilede tebrikler mükemmel bir dizi
  • asli memnu

   - 25.06.2010 13:24:55
    
   Bence dizi böyle ditmeliydi, herkes bu dizide üzüyordu zaten, besir nihalin askinda öldü, nihal behlülün ihanetiyle maf oldu, adnan iki darbe birden yasadi, matmazel adnanin sevgisiyle boguldu, firdevs hanim cetini kaybetme korkusuyla, yani bu dizi aci dogluydu, herkes birini sever ama herkes yalan ihanet icinde, dizinin böyle bitmeside en dogrusuydu, herkes hak etigini buldu.
  • işte diz işte final

   - 25.06.2010 12:39:54
    
   ben hayatımda böyle muhteşem dizi böyle muhteşem final görmedim işte aşk işte ardında bırakılan pişmanlık yok böyle bişy......
  • - 25.06.2010 09:51:50
   Rüya Temuçin 
   herşeye rağmen behlülle bihter birlikte olmalıydılar yada beraber ölmeliydiler.. ama harika bi veda olmuş insanın etkilenmemesi imkansız yani.. !
  • FİNAL BÖYLE OLMAMALIYDI

   - 25.06.2010 09:42:39
   NURGÜL YALÇIN 
   AKŞAM DİZİYİ İZLERKEN GÖZ YAŞLARIMI TUTAMADIM BİHTERE ÇOK ÜZÜLDÜM BEHLÜLE ÇOK KIZDIM YA BU AŞKA BAŞLAMAYACAKTI YADA SONUNU GETİRECEKTİ BENCE FİNAL BÖYLE OLMAMALIYDI
  • bihter

   - 25.06.2010 00:24:58
   bb 
   ya inanmıorum bittti!!!süper bi final olmuş ama çok kötü oldum ya çok hem de. . .
  • - 24.06.2010 23:51:44
   nuride 
   coook hazinli bitdi bence olmeseydiii
  • keşke bitmeseydi :((

   - 24.06.2010 23:36:33
   defne 
   çççookkk güzel bi diziydi bencede erken bitti beren ve behlül yine böyle bii dizide oynasınlar bennceee:))
  • usta oyuncu Beren

   - 24.06.2010 02:18:08
   pınar tepe 
   bir aşk bu kadar mı iyi anlatılır ve oynanır. Bihter çok ustaca oynuyor. gözleriyle herşeyi anlatıyor.
  • çok yakışıyolar ama olanlar behlülün suçu

   - 23.06.2010 17:12:50
    
   bn diziye bayılıom am bihter ve behlülün aşklarını başlatan behlül dü onu ilk open behlüldü bu yuzden fnl bolumunde başlarna ne gelckse behll yüzündn gelck.hem behll başlttı hm şimdi bihtere yuz vermyn ooo . ama ewet müthiş yakışıyorlar keşke gercek hayattada berabr olsalar bnde diziyi coh ozlicmmmmmm...
  • Behlülüüm

   - 23.06.2010 17:04:44
   Duyguuuu 
   dizi süper ya manyak birseyy haha her bölümleri heycanli oluyorr genelde .keske dizi bitmeseydi bu sene:(,,,,,,,,,,insallah final bölümü süper olur ve bizi sasirtir bekledigimiz gibi bi final sonu olmaz insallah
  • BEŞİR

   - 23.06.2010 16:59:34
   BesirNihal forever 
   Bihterin intiharıyla beraber bizim mahalledeki havai fişek gösteriside aynı anda başlayacak. Umarım behlülde Türkiye sınırlarından bir daha içeri giremeyecek kadar utançlı ve yerin dibine girmiş bir insan olur! Beşiri öldüren Nihalide behlüle layık gören yapımcıları kınıyorum! BEŞİR - NİHAL forever :)
  • erken bitti

   - 22.06.2010 16:04:55
    
   dizinin keyfine doyamadık. kim ne derse desin çok güzel bir diziydi
  • :))

   - 22.06.2010 11:23:06
   nehir 
   Adnan bey sırf kızını Behlülle evlendirebilmek için aldatılmaya göz yumuyor..Yok böyle bişey.. Behlülde yaptı yakıştırdı , aklandı, yatlandı katlandı helal olsun valla:)
  • fbnur

   - 21.06.2010 16:01:38
   bb 
   keşke hiç bitmese sizin aşkınız başkaydı sonuna kdar bihter behlül .<3
  • ASKI MEMNUM

   - 19.06.2010 09:14:14
   behlül 
   çok güzel bir dizi her bölümünü büyük birheyecanla bekliyor ve izliyorum bitmesini hiç istemiyorum ama bir yandanda bu sezon bitirilmesi doğru bi karar tadında kaldı bence
  • Devam etsin

   - 19.06.2010 02:32:10
   yesim 
   Bihter ve behul'un aski devam etsin, yasak bir ask olmamasi gereken bir durum... ama asklari cok guzel ne olursa olsun ASK kazansin diyenlerdenim. dizi cok guzel bitecegine uzuluyorum. :(
  • bitmesinnn..

   - 18.06.2010 19:04:36
   darkkis 
   Çok güzelllll yaa bitmeseydiii...
  • Kıvanç Abiiiiiii

   - 18.06.2010 17:23:46
   Mertkan 
   Kivanc Abi diziden sonra oxford a gidiyomussun heraldee ama bz snin gtmeni istemiyotrzz :( en azından askı memnu bitse bile magazin programlarında kıvanc istanbul gecelernde yakalandı gbi haberler duyalımmm :)))
  • BİTMESİNİİ HİÇÇÇÇÇ İSTEMİYORUM...

   - 18.06.2010 14:19:26
   halil 
   Keşke aşk-ı Memnu bitmesee keşke
  • DVD cikarin!!!!!!!!!!!!

   - 18.06.2010 12:13:26
   aski memnu hayrani 
   Lütfen bir aski memnu dvdisi cikarin bütün bölümler ile. simdiye kadar en sevdigim ve her hafta heycan ile izledigim tek dizi Aski Memnu Size cok tesekkür ediyorum.
  • beren saat kivanc tatlitug ask-i memnu

   - 18.06.2010 06:35:45
   berenkivanc forever 
   ask-i memnu muhtesem dizi bihter behlul aski muthisdi hic unutmiyacgim ask-i memnuyu en cokda bihter behlul askini cok uyumlu cok yakisiyorlar gercekmis gibi oynuyorlardi asklarini gercek hayattada birbirlerine asiklar bence beren saat cok iyi bir oyuncu her turlu role uyum sagliyor bihter roluylede bunu gosterdi kanitladi onceki dizilerinde masum karakterdi ask-i mmenuda ise ihitirasli inatci herseyi goze alabilen bir yeni projelerde gormek istiyorum kivancla beren basrolde olsa cok guzel olur
  • aşkı memnu

   - 16.06.2010 00:00:35
   beren saat ekranda görmek çok isteriz 
   süperrrrrrrrrr hiç unutmayacağım unutulmayan sahneleri kim unutacak ben unutmayacağım aşkı memnu sahneleri birbirnde güzel bütün yorumlarım kafil(yeter..) 2 gün kaldı aşkı memnu çok ama çok alışdık ben aşkı memnu sürekli oy veriyorum 1 olmalı beren saat ekranlara geliyor
  • Başlık

   Yorum

   Yazar