Nilüfer kanser oldu!

'Erken teşhisten dolayı kendimi şanslı hissediyorum'

18.10.2011

Çağımızın büyük hastalığı kanser, sanat dünyasının da korkulu rüyası oldu. Son dönemde kanser vakalarında büyük bir artış var. Akciğer kanseri olan ünlü yapımcılar Meral Okay ve Tomris Giritlioğlu, meme kanserine yakalanan ünlü oyuncu Vahide Gördüm ve kolon kanseri nedeniyle önceki hafta ameliyat olan yönetmen Onur Ünlü’den sonra, pop müziğin 56 yaşındaki güçlü yorumcusu Nilüfer de meme kanseri olduğunu açıkladı.

Haftaya ameliyat olacak
İki gün önce doktoru Meral Demirel’e yaptırdığı muayene sırasında kendisine kanal içi erken evre meme kanseri teşhisi konulduğunu belirten Nilüfer, KKTC’de vereceği konserini aniden iptal edince hastalığını açıklamak zorunda kaldı.

Nilüfer, teşhisin ardından hemen doktoruyla ameliyat programı yaptı. Ailesinde meme kanseri vakası bulunmayan Nilüfer, 25 Ekim’e ameliyat randevusu aldı. Amerikan Hastanesi’ndeki ameliyatı sonrası tedavisine devam edecek olan Nilüfer, moralinin yerinde olduğunu belirtti.

3 yıldır birlikte olduğu ünlü karikatürist Latif Demirci’nin moral verdiği Nilüfer, yakın çevresine “Hiçbir korkum ve endişem yok. Erken teşhis konulduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Kısa süre sonra sapasağlam olacağım” diye konuştu.


 • Bu haber 364905 defa görüntülendi.
  • Nilufer kanser oldu.

   - 24.10.2011 16:00:12
   A Simsek 
   Nilufer kanser oldu. Vah canim çok üzuldum Allah yardimcin olur merak etme sen kuvvetli dur ve hastaligini kabul et direnip tedavilerini yaptir.
  • Başlık

   Yorum

   Yazar