Cem Yılmaz, Doktorum'da

Cem Yılmaz'dan kahkaha tufanı...

08.09.2010

Kanal D’nin ilgiyle izlenen sağlık programı Doktorum yeni sezona muhteşem bir başlangıç ile merhaba dedi. Sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptığı Doktorum’un ilk program konukları; ünlü şovmen Cem Yılmaz ile kendisini bel fıtığından kurtaran iki doktor Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu ve Prof. Dr. Altay Bedük’tü. Dokuz yıl önce bel fıtığı olan ve bu hastalığından ameliyatla kurtulan ünlü şovmen ameliyat öncesinde yaşadığı stresi ilk kez itiraf ederek “Ameliyata girmeden önce vasiyetimi yazmıştım” dedi.
Doktorum ekibi ayrıca ünlü şovmene bir mini iskelet hediye ederek Cem Yılmaz’ı şaşırttı. Şovlarında doktorları dilinden düşürmeyen ünlü şovmen tıbbi bilgisiyle de stüdyodaki tüm uzmanları bile şaşırttı. “Ben kötü bir hastayım” diyerek başka bir itirafta daha bulunan ünlü komedyen, hasta olduğu zamanlarda çoğu kez doktorlorun uyarılarına uymadığını da dile getirdi. 9 yıl önce bel fıtığı ameliyatı geçiren Cem Yılmaz, şimdiye kadar hayatındaki en büyük sağlık sorununun bu olduğunu söyleyerek 7 yıldır beliyle ilgili hiçbir sorun yaşamadığının da altını çizdi.
Programa sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Fizik Tedavi Profesörü Cihan Aksoy’a ise “Size hiç fiziğimi düzeltir misiniz?” diye başvuran hastanız oldu mu şeklinde sorarak yaptığı espriyle herkesi kahkahaya boğdu.
İlk kez bir sağlık programına katılan Yılmaz esprileriyle program boyunca yaptığı esprilerle izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

 • Bu haber 528606 defa görüntülendi.
  • bir Doktorum hastası

   - 22.09.2010 21:36:11
   Özen Kaya 
   aslında Zahide Yetiş hastasıda diyebiliriz.Yine koptum izleyince resmen karşılıklı Cem Yılmaz Ve Zahide Yetiş stand up yapmış.Ne zeki ve fırlama bir kadın yaa .Hakkı bey gibi yakışır diyorum bende .Size herşey yakışır.Her sabah takipteyiz.iş ev farketmiyor.
  • iyi yayınlar

   - 12.09.2010 19:32:58
   esma tezcan 
   evet doktorum a evet zahide yetiş e evet cem yılmaz a evet 12 dev adam a evet kanal d ye
  • yakışır

   - 11.09.2010 21:49:28
   hakkı 
   doktorumun başlamasına yakışır bir konuk olmuş.Fıtık espirisini izlemiştim ciddi bi hastalıgı bile güle oynaya izlettiriyodu.zaten bu programda olmadık işleri hastalıkları bile izlettiriyor.zahide yetişin hastayız ayrıca.aytug beyde çok efendi biri gibi duruyo. hadi bakalım iii yayınlar .
  • Başlık

   Yorum

   Yazar