Kanal D Haber'in yeni yüzü

Kanal D Haber izleyicisini yeni bir yüzle tanıştırıyor...

10.05.2012

Kanal D Haber izleyicisini yeni bir yüzle tanıştırıyor. Spor haberlerinden tanıdığınız Gözde Atasoy, bugün ilk kez öğle bülteninde "Gün Arası"nda seyircinin karşısında olacak. Şule Zeybek'in yokluğunda bugün ve yarın öğlen haberlerini sunacak.

KANAL D HABER'İN YENİ YÜZÜ-VİDEO

Yaz döneminde ise Mehmet Ali Birand'ın yokluğunda Kanal D Haber, yoluna Serdar Cebe ile devam edecek. Hafta sonu ekranı ise Gözde Atasoy'a emanet olacak. Yeni yayın döneminde Birand ekrana döndüğünde hafta sonu haberlerinde yine Serdar Cebe ekranda olacak. 


Kanal D'deki "D"eğişimleri izlemeye devam edin.


Gözde Atasoy kimdir?

1986 yılında İstanbul’da doğdu. 2003 yılında Nişantaşı Işık Lisesi'nden, 2007 yılında ise İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonra master yapmak amacıyla Amerika'ya gitti. San Francisco'daki Golden Gate Üniversitesi’nden pazarlama üzerine MBA diploması aldı. Öğrenim gördüğü okulda matematik öğretmenliği yaptı, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine ders verdi.

2010 ve 2011 yıllarında BJK TV’de spikerlik görevini başarıyla üstlendi. Ana Haber bülteni ve ekonomi programlarının sunuculuğunu yaptı ve birçok özel röportaja da imzasını attı. Dialog'da spikerlik ve sunuculuk, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde ise tiyatro eğitimi alan Atasoy, iyi derecede İngilizce biliyor.


 • Bu haber 662094 defa görüntülendi.
  • Basarilar

   - 12.05.2012 12:17:33
   Ozgur 
   Gozdeye yeni kariyerinde basarilar diliyorum allah utandirmasin
  • yeni yüz

   - 10.05.2012 16:42:41
   habersever 
   gözde hanımı cok beğenerek izliyorduk bjk tv sonra cnn, şimdide kanal d de izlemeye devam edeceğiz. kendisi ekrana cok yakısıyor ve kanal d ekranın nın en popüler yüzü olacagına eminiz. cok güzel ve kültürlü olması da cabası
  • Başlık

   Yorum

   Yazar