Halk otobüsünde taciz

Otobüsteki tacizciyi yolcular yakaladı...

05.07.2010

Samsun’da özel halk otobüsüne binen 27 yaşındaki M.K., evli ve 2 çocuk annesi 42 yaşındaki N.A.’yı iddialara göre elle taciz etti. Şikayet üzerine gözaltına alınan ve nöbetçi mahkemeye çıkarılan şüpheli, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Atakum İlçesi’nde bugün meydana gelen olayda, Atatürk Bulvarı’ndan şehir merkezi yönüne giden Büyükşehir Belediyesi Özel Halk Otobüsü’nde ayakta duran bekar M.K., önündeki N.A.’nın kalça ve bacaklarını elleyerek taciz etti. Kadının, “Ne yapıyorsun sen” diyerek bağırması üzerine diğer yolcular da M.K.’ya tepki gösterdi. Bu sırada otobüs durakta durunca M.K., hızla inerek kaçmaya başladı ancak yolcular tarafından kısa sürede yakalanarak polise teslim edildi. Gözaltına alınan ve ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen M.K., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
DHA


 • Bu haber 134784 defa görüntülendi.
  • BIKTIKK

   - 07.07.2010 11:24:17
   e. 
   İstanbulda hergün yaşanıyor bu olayy ama sen napıyorsun dediğinde bütün otobüss sadece seyirci kalırr. Tacizci isee hiç bişe olmamış gibi otobüsünde yolculuğuna devam ederr..................................... BIKTIIIKKKKKK BUNA BİR ÇARE GEREK.... HERAN TETİKTEYİZ OTOBÜSLERDE....
  • Başlık

   Yorum

   Yazar